Nikt i goście: Rockasta & Gain Over

19:00

Kiedy

06.01 - 06.01.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 10 zł
Kup bilet

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Nikt i goście: Rockasta & Gain Over

Święto Trzech Króli, koncert trzech zespołów z okazji wydania trzeciej płyty zespołu Nikt „Runda 3″. Przypadek? Raczej nie. Towarzyszyć im będą szczecińskie kapele Rockasta oraz GainOver.

Płyta „Runda 3″ była nagrywana w dwóch studiach. Instrumenty zarejestrowano w Jest Studios w Nowym Dworze pod Koronowem. Natomiast wszystkie partie wokalne w szczecińskim Rapido Studio. Nagrany materiał miksował i masterował Jacek Miłaszewski, który współpracuje m. in. z takimi zespołami jak AcidDrinkers, Hunter, czy Sixpounder. Wydaniem i dystrybucją gotowego materiału zajęły się wytwórnie OldschoolRecords oraz Lou&RockerBoys.

Nikt – projekt muzyczny, który u swych podstaw miał bardzo proste założenia: żadnych solówek, wirtuozerii… Miało być po prostu mocno i głośno, a w tym wściekłym krzyku miał być zawarty cały gniew i rozczarowanie światem.

Z czasem idee nieco dojrzały, jednak nadal przyświecają zespołowi te pierwotne zasady, tkwiące w korzeniach ludzi pochodzących znikąd…

Zespół Nikt powstał pod koniec XX wieku . Podczas swojej długoletniej przygody z muzyką nagrał dwie płyty „Hope&Respect” i „Nikt” . Wystąpił na największych festiwalach w Polsce : (Przystanek Woodstock, Hunterfest , Jarocin Festiwal ). Zagrał u boku największych w tym kraju (K.N.Ż., Luxtorpeda, Hunter,AcidDrinkers). W 2016 roku zespół wziął udział w 11 edycji programu Must Be The Music i wygrał odcinek. Niestety w wyniku zmian regulaminu i minimalnemu braku szczęścia, zajął w kolejnym głosowaniu drugie miejsce i nie wszedł do ścisłego finału.

15.12.2017 roku odbyła się premiera najnowszej płyty „Runda 3″, która została zmiksowana  i zmasterowana przez Jacka Miłaszewskiego a  wydana przez OldschoolRecords oraz Lou&RockedBoys.

Skład zespołu:

Przemek Kowalczyk – bas
Sebastian Górski – perkusja
Łukasz Michałowski – wokal
Adam Bielczuk – gitara
Przemek Reginia–gitara

Rockasta

Skład:
Przemek Nowak – akordeon
Marcin Budaj – gitara
Damian Przybylski – bas
Jędrek Nowicki – perkusja

Gain Over

Skład:
Patryk Żakieta – wokal
Leszek Frankowski – gitara
Jarosław Sadowski – gitara
Karol Gącik – bas
Józef Kuśmierek – perkusja

Źródło: Organizator

Kup bilet