NightSkating z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

19:00

Kiedy

26.05 - 26.05.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: Bezpłatne

Gdzie

Pomnik Czynu Polaków
Juliana Fałata
Szczecin

NightSkating z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

Stowarzyszenia Rollkowy Szczecin serdecznie zaprasza całe rodziny na wydarzenie sportowe pod nazwą „NightSkating z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka”.

Miejscem startu, a zarazem metą, będzie ulica Juliana Fałata pod Pomnikiem Czynu Polaków, od strony ulicy Piotra Skargi.

Celem tego wydarzenia jest zachęcenie całych rodzin do wspólnego spędzenia czasu. Organizatorzy liczą, że rodzice razem z dziećmi sięgną do szaf po rolki i ochraniacze aby wspólnie jeździć i poprawić swoje rolkarskie umiejętności.

Na uczestników NightSkating czeka ta sama trasa, co rok temu – czyli około 13 km po malowniczych ulicach Szczecina – zatem umiejętność hamowania, podskoku i skręcania będzie obowiązkowa. Jako, że bezpieczeństwo organizatorzy cenią ponad wszystko, posiadanie kasków przez dzieci jest konieczne aby wziąć czynny udział w przejeździe.

Przed samym przejazdem odbędzie się obowiązkowy test z wyżej wymienionych umiejętności. Każdy uczestnik przejazdu akceptuje postanowienia regulaminu. Znajomość regulaminu jest obowiązkowa.
Regulamin: https://drive.google.com/file/d/1qYJ3SAAv1Elay6dDSRkD1WQ7WPnTA9zI/view

PROGRAM IMPREZY

W planach organizatorzy przewidzieli drobną niespodziankę dla uczestników, która, mają nadzieję, będzie pozytywnym akcentem całej imprezy.

Źródło: Organizator