„Niedziela z Filipinkami – Filipinki to my”

15:00

Kiedy

20.09 - 20.09.2020
godz.: 15:00

Bilety

Bilet: wstęp wolny

Gdzie

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
Inż. Wendy 14
Szczecin

„Niedziela z Filipinkami – Filipinki to my”

Jest to kolejne cykliczne wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz szczecińskich wydarzeń artystycznych. W tym roku Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia ponownie gościć będzie członkinie legendarnego, szczecińskiego zespołu. Nie zabraknie wspomnień oraz ciekawych publikacji, których nigdy nikt wcześniej nie widział!

Swoją obecność podczas wydarzenia potwierdziła już część składu legendarnej formacji. Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia przybliży Państwu historię słynnego nie tylko w Polsce, zespołu Filipinki. Artystki, które również były ambasadorkami Szczecina i ikoną mody dla wielu Polek co roku odwiedzają nasze miasto, by przybliżać szczecinianom historię swojej działalności oraz wspominać czasy, gdy podbijały sceny w całej Europie.

Zaplanowano na ten dzień wiele atrakcji. Będą wspomnienia, będą filmy, będzie oczywiście muzyka. W czasie spotkania będzie można zatańczyć do utworu „Parasolki”. Tradycyjnie także młodzi artyści zmierzą się z repertuarem zespołu. Poprzednie „Filipinkowe Niedziele” pokazały, że jest to pomysł, który znalazł w Szczecinie swoich wielbicieli. Poprzednia „Niedziela” zgromadziła w Starej Rzeźni ponad 400 osób! W tym roku jest tylko 90 miejsc. Wejściówki można odbierać w Kubryku Literackim, choć zostało ich już naprawdę bardzo mało. Filipinki to legenda międzypokoleniowa.

Źródło: Organizator