Narodowe Czytanie w zabytkowym tramwaju

14:00
Fot. Mariusz Belko (Serwis KOMIS - www.mkm.szczecin.pl)

Kiedy

08.09 - 08.09.2018
godz.: 14:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Tramwaj 0
Szczecin
Szczecin

Kategorie


Narodowe Czytanie w zabytkowym tramwaju

Tramwaj będzie kursował na trasie: ul. Dworcowa – Brama Portowa – Plac Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Plac Gałczyńskiego – Plac Szarych Szeregów – Plac Grunwaldzki – Plac Rodła – Plac Żołnierza Polskiego – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Dworcowa. Odbędą się dwa kursy: pierwszy startuje o godz. 14.00, drugi zaś o 15.00. Zaczynamy z przystanku tramwajowego na ul. Dworcowej w okolicy poczty.

Harmonogram:14.00-14.05 Krzysztof Marcinowski (dyrektor MBP w Szczecinie)
14.05-14.10 Krzysztof Soska (Zastępca Prezydenta Szczecina)
14.10-14.15 Ewa Sobczak
14.15-14.20 Tomasz Skaya
14.20-14.25 Małgorzata Narożna
14.25-14.30 Przemysłw Walich
14.30-14.35 Martyna Zawada

przerwa

14.45-15.00 Bogusław Krasnodębski + Krystyna Maksymowicz (na przystanku)
15.00-15.05 Adam Zieliński „Łona”
15.05-15.10 Sylwia Trojanowska
15.10-15.15 Marek Stelar
15.15-15.20 Iwona Żytkowiak
15.20-15.25 SHUS
15.25-15.30 Sylwia Jaguszewska
15.30-15.35 Ola i Ewa Krukowskie
15.35-15.40 SHUS

W 2018 obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego lekturą podczas akcji czytania będzie książka o odradzającej się i odrodzonej Polsce, powieść Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”. Nie trzeba kupować biletu!

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie