Musicalowy flash mob

17:30

Kiedy

14.02 - 14.02.2017
godz.: 17:30

Gdzie

Galeria Kaskada
aleja Niepodległości 36
Szczecin

Kategorie


Opera na Zamku organizuje flash mob w Kaskadzie w Szczecinie, w którym weźmie udział kilkudziesięciu amatorów przygotowanych przez mistrzów choreografii: Jarosława Stańka i Katarzynę Zielonkę. To choreografowie musicalu „Crazy for You” braci Gershwinów, który przygotowany zostanie jako artystyczny punkt kulminacyjny na 60-lecie Opery.

Będzie gorąco, żywiołowo, zmiennie, z temperamentem, w rytmie świetnej muzyki  – czyli tak jak powinno być podczas  genialnego musicalu, jakim jest „Crazy for You” – musical instytucja, musical geniusz. Musical rodem z prawdziwego radosnego, beztroskiego Broadwayu z przedwojennych lat. „Crazy for You” miał swoją premierę 19 lutego 1992 roku na Broadway’u i zagrano go tam… 1622 razy. Spektakl zdobył 8 nominacji do Drama Desk Awards 1992, zdobywając 2 nagrody (w tym za Najlepszy Musical) oraz 9 nominacji do nagród Tony, wygrywając statuetki w 3 kategoriach, w tym najważniejszą, za „Najlepszy Musical”.

Co będzie można zobaczyć podczas flash moba? Pokaz stepu w wykonaniu mistrza stepu Macieja Glazy, pokaz tańca musicalowego do muzyki „Crazy for You”… Będzie też zabawa z publicznością, bo na pewno uda się porwać ją do tańca.

Źródło: Organizator