Musical METRO

16:00

Kiedy

16.06 - 16.06.2019
godz.: 16:00

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Musical METRO

Musical Metro w Hali NETTO ARENA w Szczecinie – 16.06.2019 !!!

Dynamiczny, różnobarwny, efektowny – tak można określić musical Metro. Już 16 czerwca szczecinianie obejrzą spektakl, w którym młodzi i uzdolnieni artyści wyśpiewają historię swoich marzeń. Występ Studia Buffo, tworzonego przez Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosę i Nataszę Urbańską, będzie można podziwiać od godziny  16:00, w hali NETTO ARENA w Szczecinie.

Musical „Metro” grany od 1991 roku stal się polskim i światowym fenomenem i jak dotąd „kultowym” wydarzeniem teatralnym. Żadne polskie przedstawienie dramatyczne, komediowe, operowe, kabaretowe czy rewiowe nie osiągnęło ponad 2200 przedstawień, żadne nie było obejrzane przez ponad milion widzów.

„Metro” jest musicalem bardzo współczesnym i niezwykle dynamicznym, jest przesycony kolorami i niesamowitymi, laserowymi efektami świetlnymi.

Musical opowiada historię młodych ludzi, którzy nęceni przez różnych łowców głów i talentów chcą wejść na drogę kariery. Ich oczekiwania i marzenia stykają sie jednak z brutalnym światem. Ci wrażliwi, młodzi, początkujący artyści muszą zmierzyć się z cynizmem, odrzuceniem i siłą pieniądza. Czy o to im chodzi? Czy warto wejść w brutalny świat show biznesu z akcentem na biznes? Przed takimi pytaniami stają bohaterowie spektaklu.

Jak zapowiadają twórcy, akcja spektaklu toczy się wokół miłości, szaleństwa i młodości, co sprawi, że granica miedzy teatrem, a rzeczywistością stanie się płynna, a akcja, zdaje się, będzie wykraczać poza teatralne realia. Znając liczne wystąpienia musicalu Metro – ponad 2200 razy w Polsce i na Broadway`u, można się spodziewać profesjonalnego, niesamowitego, pod względem efektów dźwiękowych i świetlnych, widowiska.

Bilety w cenie od 79 zł.

Informacje na temat biletów i punktów sprzedaży na stronie www.musical-metro.pl