MIT Enterprise Forum Poland: spotkanie informacyjne dla startupów technologicznych

16:00
startup infoday

Kiedy

10.05 - 10.05.2017
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: wstęp wolny

Gdzie

Technopark Pomerania
ul. Cyfrowa 6,
Szczecin

MIT Enterprise Forum Poland: spotkanie informacyjne dla startupów technologicznych

MIT Enterprise Forum Poland szuka startupów technologicznych w Szczecinie

Startupy z całej Polski, które wezmą udział w projekcie MIT Enterprise Forum Poland, uzyskają wsparcie największych polskich i międzynarodowych firm, a także szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 200 000 złotych. W ramach kampanii informacyjnej programu przedstawiciele MITEF Poland podróżują po całej Polsce, spotykając się z naukowcami i przedstawicielami biznesu w najbardziej prestiżowych ośrodkach rozwoju nauki i przedsiębiorczości.

Wydarzenie w Szczecinie ma charakter otwarty. Celem spotkania jest przybliżenie reprezentantom startupów technologicznych idei i mechaniki programu MIT Enterprise Forum Poland, a także przedstawienie obszarów wsparcia, jakie oferują partnerzy strategiczni w ramach każdej ze ścieżek akceleracji. Dodatkowo uczestnicy spotkań będą mogli wysłuchać relacji przedsiębiorców, którzy wzięli udział we wcześniejszych edycjach akceleratora, a także sprawdzić się na scenie z prezentacją własnego pomysłu w ramach pitching contest.

mit szczecin

AGENDA:

16:00 Powitanie ze strony Współorganizatorów
16:10 Prezentacja MIT Enterprise Forum Poland
16:45 Warsztat Customer Journey – Paweł Bochniarz (MITEF Poland)
18:00 Pitching Contest – trzyminutowe prezentacje projektów zgłoszonych przed wydarzeniem
19:00-19.30 Networking – pizza z MIT Enterprise Forum Poland

KONKURS

Podczas wydarzenia wystąpienia startupów będą oceniane również przez przedstawicieli redakcji Infoludek.pl. Najciekawszy projekt otrzyma voucher o wartości 2 000 PLN do wykorzystania na promocję na stronie portalu. Szczegóły konkursu

Źródło: Organizator