Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej mężczyzn – Włochy vs Słowacja

17:30

Kiedy

27.08 - 27.08.2017
godz.: 17:30

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej mężczyzn - Włochy vs Słowacja

Podczas rywalizacji o mistrzostwo Starego Kontynentu w Polsce (Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków) zobaczymy wszystkich medalistów ostatniej edycji turnieju: Francuzów, Słoweńców, Włochów – również wicemistrzów olimpijskich, a także: Polskę – Mistrzów Świata 2014, Serbię – zwycięzców Ligi Światowej 2016, zawsze klasowy zespół Rosji, ambitne drużyny Bułgarii, Niemiec, Belgii, Finlandii i nieobliczalne zespoły Czech, Słowacji, Estonii, Hiszpanii, Turcji i mającej piękne tradycje Holandii.

W Szczecinie wystąpią reprezentacje grupy B: Włochy, Niemcy, Słowacja i Czechy – mecze odpowiednio: 25, 27, 28 sierpnia 2017 roku.

EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie okazją do przeżywania kolejnych, wspólnych, wyjątkowych emocji podczas rywalizacji z udziałem najlepszych drużyn Starego Kontynentu i towarzyszenia reprezentacji Polski w drodze na… podium, tak jak to miało miejsce przed dwu laty podczas polskich – złotych mistrzostw świata.

Dokładny harmonogram całego turnieju, aktualności i inne informacje dostępne są na oficjalnej stronie turnieju eurovolley2017.com

Darmowy przejazd komunikacją miejską za okazaniem biletu na mecz

Uczestnicy oraz widzowie wydarzenia będą zwolnieni z opłat za przejazdy środkami komunikacji publicznej transportu zbiorowego organizowanych przez Gminę Miasto Szczecin – Zarząd Dróg  i Transportu Miejskiego w Szczecinie w dniach od 25 do 28 sierpnia 2017 r. Z uprawnień będą mogli korzystać uczestnicy posiadający identyfikator wydany przez organizatorów oraz widzowie za okazaniem biletu wstępu na mecz. Zwolnienie z opłat dla widzów będzie obowiązywało jedynie w dniu, w którym obowiązuje okazany bilet wstępu na mecz.

Źródło: Organizator

Kup bilet