Minionkowy zawrót głowy

11:00

Kiedy

03.06 - 03.06.2017
godz.: 11:00

Gdzie

Galeria Handlowa Turzyn
Al. Bohaterów Warszawy 42
Szczecin

Kategorie


Minionkowy zawrót głowy

Na powrót Minionków czeka cały świat! Szczególnie niecierpliwie czekają na nie dzieci. Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki zapraszamy do GH Turzyn w sobotę, na zwariowaną imprezę dla najmłodszych Minionkowy zawrót głowy.

W programie m.in.:

Odjechany żółty piętrowy minionkowy autobus, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy dj’a, dobrą muzykę i smakołyki! Zaczynamy o 12:00, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.

Minionkowy dmuchaniec-skakaniec, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.

Wielkie minionkowe koło fortuny. Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami.

Minionkowa scena – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.

Spotkania z Minionkami! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Minion-Wizaż. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka.

Gra Minion Rush. 

Jedyna taka Minionkowa foto – budka z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych.

Aktywności dla najmłodszych: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki.