Mikołajki z psem

16:00

Kiedy

09.12 - 09.12.2016
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Szczeciński Inkubator Kultury
Al. Wojska Polskiego 90
Szczecin

Stowarzyszenie „Po To Jestem” i INKU Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają wraz ze swoimi przyjaciółmi na wyjątkowe Mikołajki z psem. Podczas imprezy będzie można poznać psy pracujące w Stowarzyszeniu „Po To Jestem”, posłuchać psich czytanek, a nawet udekorować wyszczekane pierniczki.

Niezastąpiona Małgosia Narożna z Kluboksięgarni FiKa wprowadzi nas w zaczarowany świat psiaków i dzięki niej poznamy historie nie z tej ziemi. Pod okiem trenerów z The Little Gym, dzieci pogimnastykują się z psami i poznają nowe możliwości swojego ciała. Terapeuci i specjaliści ze Stowarzyszenia „Po To Jestem”, którzy  pracują głównie z czworonogami rasy Golden Retriever i Labrador pokażą nam psie sztuki i ich wspólne zabawy. Po pokazach dzieci wspólnie ozdobią ilustrację psa, który upiększy siedzibę Stowarzyszenia „Po To Jestem”. Na małych łasuchów będą czekały wyszczekane pierniczki, które przy pomocy różnych wspaniałości samodzielnie udekorują. Z kolei w naszym Pałacowym Kinie INKU będziemy mogli się zrelaksować i zobaczyć filmy, w których oczywiście główną rolę grają psiaki.

Podczas Mikołajek z psem zostanie zorganizowana zbiórka rzeczy dla psiaków  i kociaków ze schroniska. Zwierzaki potrzebują suchej karmy, obroży, zabawek i ciepłych kocyków.

Źródło: Organizator