Międzynarodowy Festiwal Tańca Street Dance

18:00

Kiedy

25.03 - 25.03.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 10 zł - 20 zł

Gdzie

TRAFO Trafostacja Sztuki w Szczecinie
Św. Ducha 4
Szczecin

Międzynarodowy Festiwal Tańca Street Dance

25 marca w Szczecinie odbędzie się już piąta polska edycja międzynarodowego festiwalu tańca „streetdance” – „SDK POLAND 2017″ – jest to artystyczny projekt o międzynarodowej renomie. Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych „streetdance” na świecie z jurorami i tancerzami z całego globu. Finał wydarzenia w Czechach każdego roku poprzedzają eliminacje, w tym roku odbywające się m.in. w Hongkongu, Tokio, Moskwie, czy Johannesburgu. Od 5 lat w tym gronie znajduje się również Szczecin.

Tegoroczna edycja festiwalu zostanie rozszerzona o projekt „SDK Poland Junior”, gdzie oprócz kategorii Hip Hop Male, Hip Hop Female, Popping, House, All Styles 5vs5 odbędą się dodatkowe kategorie kierowane do najmłodszych uczestników poniżej 15 roku życia, tj. Hip Hop, All Styles 2vs2, Street Dance Show.

Zawody sędziować będą światowej klasy specjaliści w danych stylach, którzy przybędą do nas z Francji i Szwajcarii. Głównych wrażeń dostarczą tancerze walczący o miejsce na podium i wyjazd na finały do Czech. Będzie to niesamowite widowisko i pokaz umiejętności, który na zawsze zostanie w Waszej pamięci.

Wejście dla widzów : 20 zł
Wejście dla dzieci do 12 lat: 10 zł
Dzieci do 5 lat wchodzą za darmo.

 

Więcej informacji na stronie: www.sdkpoland.pl

Wydarzenie sponsorowane