Międzynarodowa Konferencja „Edukacja-Innowacja”

08:30
konferencja edukacja innowacja

Kiedy

06.10 - 07.10.2018
godz.: 08:30

Bilety

Bilet: 400 zł

Międzynarodowa Konferencja „Edukacja-Innowacja”

Już po raz czwarty odbędzie się konferencja edukacyjna, której  tematem przewodnim – tym razem,  jest ZDROWIE LUDZI W SZKOLE, a co za tym idzie – ZDROWA EDUKACJA!

Po raz kolejny konferencja będzie realizowana pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Każda edycja wydarzenia „Edukacja – Innowacja” skoncentrowana była wokół tematu przewodniego, który był poddawany refleksji na wykładach, prezentacjach i warsztatach prowadzonych przez znakomitych ekspertów, praktyków, specjalistów z Polski i z zagranicy.

W dotychczasowych edycjach konferencji wzięło udział ponad 800 uczestników, ponad 60 wykładowców, ekspertów, prelegentów, trenerów, coachów i praktyków. M.in. byli z nami: Monia Ben Larbi, Margaret Rasfeld, Peter Spork, Dorota Zawadzka, Jacek Pyżalski, Małgorzata Taraszkiewicz, Michael Schulte-Markwort, Beth Christie…

W tym roku … na odwiedzających czeka jeszcze więcej atrakcji edukacyjnych i nowe, innowacyjne formuły naszego spotkania.

Program konferencji można znaleźć TUTAJ.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Infoludek.pl.

Źródło: Organizator