Michał Pałubski i Brothells

19:00

Kiedy

07.05 - 07.05.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: od 20 zł
Kup bilet

Gdzie

Bar Czysty
Księcia Bogusława X 8
Szczecin

Kategorie


Michał Pałubski i Brothells

Oto Stand up jakiego nie było! Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!

Czy Jakub Ćwiek – oderwany od rzeczywistości pisarz fantasy – może mieć coś do powiedzenia o normalnym życiu? Czy Maciej Linke – wytatuowany wojownik o prezencji drwala – potrafi wzruszyć i rozśmieszyć?

Oto Michał Pałubski i Brothells – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

Michał Pałubski – komik, aktor, reżyser – Miłośnikom dobrej zabawy doskonale znany z kabaretu Formacja Chatelet, w którym wielokrotnie imponował i zaskakiwał elastycznością i gibkością w nieomal każdym możliwym znaczeniu tych słów. Poza kabaretową sceną udziela się jako reżyser teatralny (ostatnim jego spektaklem było wystawiane w krakowskim teatrze Groteska przedstawienie dla najmłodszych zatytułowane „Świetlik w ciemności”) oraz aktor. Zasłużenie szczyci się faktem, że wszystkiego, co wie o scenie nauczył go Adam Hanuszkiewicz, u którego Michał wystąpił w „Panu Tadeuszu” w tytułowej roli.

Maciej „Lobo” Linke – sportowiec, trener, prekursor Brazylijskiego Ju-Jitsu w Polsce – Prawdziwy wojownik niejednokrotnie udowadniający sobie jak i światu, że niemożliwe nie istnieje. Aktualny mistrz Europy w BJJ, zwycięzca szeregu walk MMA i zdobywca pasa szkockiej federacji Immortal FP, a jednocześnie doświadczony trener, mogący szczycić się znakomitymi wynikami swoich podopiecznych. Wraz z równie wojowniczym bratem, Mariuszem Linke (pierwszym czarnym pasem BJJ w Polsce), odpowiadają za rozwój najlepszej sieci szkół BJJ w kraju – Gold team.

Jakub Ćwiek – pisarz, publicysta, badacz popkultury – autor przeszło dwudziestu książek, z których większość doczekała się statusu bestsellerów, laureat nagrody im. Janusza A. Zajdla. Kojarzony przede wszystkim z literaturą fantastyczną, ma na swoim koncie także pozycje spoza tego nurtu, w tym książkę podróżniczą opowiadającą o jego przeprawie przez Stany Zjednoczone śladami znanych książek i filmów. Jakub regularnie publikuje artykuły i felietony, których głównym tematem jest popkultura i jej oddziaływanie na przeciętnego odbiorcę. Ma na swoim koncie także szereg scenariuszy do słuchowisk, filmów i przedstawień teatralnych.

Źródło: Organizator

Kup bilet