Mery Spolsky

20:00

Kiedy

19.10 - 19.10.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 20 zł
Kup bilet

Gdzie

Centrum Kultury 105
Zwycięstwa 105
Koszalin

Koncert w ramach cyklu „105% Mocy”

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe.

 

Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

 

Pierwszy singiel oraz videoklip Mery Spolsky pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i w obecnej chwili ma już ponad milion wyświetleń na YT. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września 2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się pierwszy album Mery Spolsky zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. Kolejny singiel pt. „Liczydło”, miał swoją premierę 8 marca br. Debiut Mery Spolsky został nominowany do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika.

 

Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break’u w Poznaniu, a także Open’erze (Alter Stage), Orange Warsaw Festival (Warsaw Stage), United Islands of Prague oraz jako support Imany podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu. Mery ma też na koncie pierwszą samodzielną trasę koncertową. Koncert odbędzie się w ramach cyklu 105% mocy.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet