Mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin

18:00

Kiedy

09.12 - 09.12.2016
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

W piątek czeka nas ostatni mecz Pogoni Szczecin przed własną publicznością. Podopieczni Kazimierza Moskala zmierzą się  z Zagłębiem Lubin. Będzie to ostatnia okazja do zobaczenia Portowców  na stadionie im. Floriana Krygiera w tym roku.

„Duma Pomorza” w zeszłym tygodniu zremisowała na wyjeździe ze Śląskiem 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Adam Frączczak. Cichym bohaterem meczu był Jakub Słowik, który obronił rzut karny i popisał się kilkoma udanymi interwencjami.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Pogoni a Zagłębiem padł remis 1:1. Gola dla Portowców zdobył Kamil Drygas, a szczecinianie stworzyli sobie sporo okazji bramkowych, których jednak nie wykorzystali. Podopieczni trener Piotra Stokowca są jedną z lepszych ekip w Lotto Ekstraklasie pod względem meczów poza własnym terenem. Więc śmiało można stwierdzić, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie.

Dla kibiców, którzy przybędą na piątkowe spotkanie jak zwykle czekają atrakcje. W przerwie meczu przy sektorze rodzinnym zawodnicy, którzy nie znaleźli się w meczowej osiemnastce będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

kolejka Lotto Ekstraklasy
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 
Czas: piątek, 9 grudnia, godz. 18.00
Miejsce: Szczecin, Stadion im. Floriana Krygiera

Źródło: Pogoń Szczecin