Mecz Pogoń Szczecin – Wisła Płock

18:00

Kiedy

06.03 - 06.03.2017
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Podobno poniedziałek to najgorszy dzień tygodnia, ale nie gdy gra wtedy Lotto Ekstraklasa a w niej Pogoń Szczecin. Do Szczecina przyjedzie Wisła Płock.

Nasz najbliższy rywal to beniaminek Lotto Ekstraklasy, który plasuje się aktualnie na jedenastym miejscu w tabeli i tracąc tylko dwa do pierwszej ósemki. Zespół prowadzony jest przez byłego zawodnika i trenera Pogoni Szczecin – Marcina Kaczmarka. Jego asystentem jest dobrze znany w naszym mieście Sławomir Rafałowicz, który praktycznie całą swoją karierę zawodniczą oraz trenerską spędził w naszym klubie. To jednak nie koniec szczecińskich akcentów. Zawodnikiem Wisły Płock jest Maksymilian Rogalski, który spędził w Szczecinie prawie sześć lat!

W przerwie meczu będzie można zebrać autografy oraz zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami, którzy tego dnia nie znajdą się w podstawowej osiemnastce na spotkanie z Wisłą Płock. Bilety na poniedziałkowe spotkanie dostępne są w naszych punktach sprzedaży w C.H Galaxy, Outlet Parku oraz w Fanshopie na stadionie Pogoni.

Źródło: Pogoń Szczecin

Kup bilet