Mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków

18:00

Kiedy

19.11 - 19.11.2016
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej meczami reprezentacji do gry wraca Lotto Ekstraklasa. W sobotę o godzinie 18.00 na stadionie im. Floriana Krygiera podopieczni zmierzą się z Wisłą Kraków.

Goście przyjadą do Szczecina osłabieni.  Do naszego miasta nie przyjedzie między innymi były piłkarz Pogoni  – Patryk Małecki. W ubiegłym tygodniu ze stanowiskiem szkoleniowca „Białej Gwiazdy” pożegnał się Dariusz Wdowczyk. Portowcy zajmują aktualnie siódme miejsce w ligowej tabeli a zespół z Krakowa plasuje się trzy lokaty niżej.

Każdy kto przyjdzie na sobotnie spotkanie zostanie poczęstowany Knoppersem. Klub wraz z firmą Storck przygotował dla fanów granatowo-bordowych aż dziesięć tysięcy wafelków. W imieniu Adama Frączczaka życzymy smacznego!

W przerwie meczu będziemy mieli miłą uroczystość prezes Jarosław Mroczek wręczy legendzie Pogoni – Zenonowi Kasztelanowi prezent z okazji siedemdziesiątych urodzin. Kibice będą mogli również dowiedzieć się jak wspomóc potrzebujących w ramach akcji Szlachetna Paczka. Wszystko to już w sobotę przy Twardowskiego.

16. kolejka Lotto Ekstraklasy 
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Czas: sobota, 19 listopada, godz. 18.00
Miejsce: Stadion im. Floriana Krygiera

Bilety dostępne na stronie: https://kupbilety.pogonszczecin.pl/

Źródło: Organizator

Kup bilet