Mecz Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów

18:00
ruch

Kiedy

29.10 - 29.10.2016
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach piłkarze Pogoni Szczecin wracają na Twardowskiego, gdzie w sobotę zmierzą się Ruchem Chorzów. Podopieczni Kazimierza Moskala postarają się kontynuować passę zwycięstw na boiskach Lotto Ekstraklasy.

Granatowo-bordowi  nie przegrali od czterech spotkań, po drodze zremisowali z Górnikiem Łęczna i Jagiellonią Białystok. W dwóch ostatnich meczach podopieczni Kazimierza Moskala zdobyli sześć punktów pokonując Legię Warszawa oraz Arkę Gdynia. W tych dwóch spotkaniach Portowcy strzelili łącznie sześć bramek a stracili tylko dwie.

Ruch Chorzów nie może zaliczyć startu sezonu do udanych. Zawodnicy Waldemara Fornalika przed poprzednią kolejką Lotto Ekstraklasy znajdowali się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. W poniedziałek „Niebiescy” pokonali na własnym boisku Koronę Kielce i wydostali się ze strefy spadkowej.

Przypominamy, że w przerwie meczu z Ruchem Chorzów pod sektorem rodzinnym czekać będą piłkarze, którzy nie znaleźli się w meczowej osiemnastce. Dla kibiców będzie to doskonała okazja na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikiem Pogoni Szczecin czy zebranie autografów.

Bilety: https://kupbilety.pogonszczecin.pl