Mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa

20:30

Kiedy

14.10 - 14.10.2016
godz.: 20:30

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Piątkowy wieczór przy Twardowskiego zapowiada się niezwykle ciekawie. Do Szczecina przyjeżdża aktualny Mistrz Polski – Legia Warszawa.

Portowcy wznowią rozgrywki po dwutygodniowej przerwie na reprezentację. W  drugim piątkowym meczu nasi zawodnicy zmierzą się z Legią, która w lidze powoli wychodzi na prostą. Przed przerwą na reprezentację drużyna Jacka Magiery pokonała na własnym stadionie będącą w dobrej formie Lechię Gdańsk. Pogoń z kolei zremisowała bezbramkowo z Jagiellonią Białystok.

Na mecz z Legią zostaną otwarte górne części sektorów pierwszego i drugiego. Wszystko to po to by mecz z warszawską drużyną mogło obejrzeć jak najwięcej osób.

Klub przygotował również atrakcje dla kibiców. W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych wraz z patronem Ekstraklasy firmą Lotto. Przed meczem w trybuny zostaną wyrzucone piłeczki tenisowe a szczęśliwcy, którzy je złapią w przerwie meczu będą mogli spróbować swoich sił w konkursie jedenastek.

Debiut w meczu z Legią zaliczy firma Dragon Event,  która została partnerem sektora rodzinnego. Już teraz organizatorzy zapraszają najmłodszych fanów Dumy Pomorza do przyjścia chwilę wcześniej na mecz i skorzystania z atrakcji. Będzie warto!

11. kolejka Lotto Ekstraklasy 
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 
Czas: piątek, 14.10.16, godz. 20.30
Miejsce: Stadion im. Floriana Krygiera

Źródło: Organizator

Kup bilet