Mecz Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk

18:00

Kiedy

22.04 - 22.04.2017
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Jeden z najważniejszych meczów w tej rundzie czeka w sobotę na zawodników Pogoni Szczecin. Podopieczni Kazimierza Moskala do końca sezonu zasadniczego walczyć będą o pozostanie w pierwszej ósemce Lotto Ekstraklasy.

Do Szczecina przyjedzie Lechia Gdańsk, która od początku sezonu jest wymieniana jako jeden z kandydatów do zdobycia Mistrzostwa Polski. Zespół złożony z doświadczonych zawodników zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli tracąc do pierwszego miejsca trzy punkty.

Portowcy, żeby zachować pewne miejsce w górnej części tabeli muszą to spotkanie wygrać. Przy każdym innym wyniku nasza drużyna będzie musiała patrzeć na mecze innych drużyn. Ostatnie dwie wygrane szczecinian pokazały, że „granatowo-bordowi” wkroczyli na właściwe tory i w sobotę czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Przyjdź i pomóż naszym zawodnikom głośnym dopingiem awansować do pierwszej ósemki Lotto Ekstraklasy!

Bilety na ten mecz można kupić w naszych punktach w C.H Galaxy, Outlet Parku oraz Fanshopie, który znajduje się na stadionie. W dniu meczowym wejściówki będzie można nabyć w kasach biletowych w budynku klubowym przy ulicy Karłowicza 28. Zbierzmy się w jak największej liczbie na stadionie i wspólnie cieszmy się z gry w grupie mistrzowskiej!

30. kolejka Lotto Ekstraklasy
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 
Czas: 22 kwietnia, sobota, godz. 18.00
Miejsce: Stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie

Źródło: Pogoń Szczecin

Kup bilet