Mecz Pogoń Szczecin – Korona Kielce

18:00
Bilety na mecz z Koroną Kielce za 5 złotych

Kiedy

30.09 - 30.09.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 5 zł
Kup bilet

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Po ubiegłotygodniowym spotkaniu z Górnikiem Zabrze czas na kolejny mecz przed własną publicznością. Do Szczecina przyjeżdża Korona Kielce!

Podopieczni Macieja Skorży mają obecnie trudny okres. Zespół ze Szczecina mimo dobrej gry nie zdobywa punktów i znajduje się  w dolnej części tabeli Lotto Ekstraklasy. W ubiegłym tygodniu granatowo-bordowi mimo tego, że mieli przewagę nad gośćmi z Zabrza niestety przegrali z beniaminkiem, który ku zaskoczeniu wielu osób jest aktualnie liderem Lotto Ekstraklasy. Korona znajduje się obecnie w dobrej formie. Świadczyć może o tym fakt, że w zeszłej kolejce pokonali Wisłę Kraków a kilka dni wcześniej również wygrali z Białą Gwiazdą, tylko że w ramach Pucharu Polski. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Kielc zagra w 1/4 Pucharu Polski.

Pogoń Szczecin zachęca kibiców do przyjścia na sobotnie spotkanie przede wszystkim cenami biletów. Wszyscy kibice, którzy zjawią się w sobotę przy Twardowskiego wejdą na mecz za 5 złotych. Dodatkowo osoby z powiatu łobeskiego w ramach zwycięstwa w Bitwie Powiatów wchodzą na Pogoń za złotówkę! Myślicie, że to koniec promocji? Oczywiście, że nie! Z okazji początku roku akademickiego wszyscy studenci za okazaniem ważnej legitymacji wchodzą na mecz za darmo! Wystarczy mieć tylko Kartę Kibica i odebrać bezpłatne zaproszenie w kasach i punktach w C.H Galaxy czy Outlet Parku.

Źródło: Pogoń Szczecin

Kup bilet