Mecz Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna

15:30

Kiedy

24.09 - 24.09.2016
godz.: 15:30

Gdzie

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna

Przed piłkarzami Pogoni Szczecin kolejne spotkanie w Lotto Ekstraklasie. Po dwóch meczach rozegranych na wyjazdach przyszła kolej na grę przed własną publicznością. W sobotę Pogoń Szczecin zmierzy się przy Twardowskiego z Górnikiem Łęczna.

Portowcy serię meczów bez porażki zakończyli w Poznaniu, gdzie przegrali z Lechem. Tydzień później w Płocku zawodnicy „Dumy Pomorza” po zaciętym pojedynku ulegli beniaminkowi. W sobotę nasz zespół zmierzy się z Górnikiem Łęczna, który w ostatnim meczu pokonał Koronę Kielce aż 4:0. Obie drużyny mają tyle samo punktów, więc zwycięzca może odskoczyć w tabeli.

A już w środę do Szczecina przyjedzie Jagiellonia Białystok. Spotkanie odbędzie się w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Portowcy w poprzedniej rundzie pokonali Włókniarza Kalisz a Jagiellonia Cracovię. Spotkanie rozpocznie się w środę, 28 września o godzinie 17.45.

Klub na oba mecze przygotował specjalne promocje. W związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim wszyscy studenci wejdą na oba spotkania za pięć złotych!  A jeśli jesteś mieszkańcem Goleniowa to na mecz z Górnikiem również wejdziesz za piątaka! Wszystko to z okazji debiutu w Lotto Ekstraklasie Adriana Hengera! Zapraszamy! Młody stawia!

10. kolejka Lotto Ekstraklasy 

Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna 

Czas: sobota, 24 września godz. 15.30

Miejsce: Karłowicza 28, Stadion Pogoni Szczecin 

Bilety dostępne na stronie: https://kupbilety.pogonszczecin.pl

Źródło: Organizator