Marzenia to nie bajka! Warsztat o tym, jak zmieniać otoczenie

17:00
Marzenia to nie bajka!
Fot. Materiały promocyjne organizatora

Kiedy

15.10 - 15.10.2019
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny (obowiązuje rezerwacja miejsc)

Gdzie

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
ul. bł. Królowej Jadwigi 44b
Szczecin

Marzenia to nie bajka! Warsztat o tym, jak zmieniać otoczenie

Fot. Materiały promocyjne organizatora

mals, czyli mała akademia liderów społecznych, wraca po wakacjach!

Warsztat o tym, jak zmieniać swoje otoczenie. Podczas spotkania skupimy się na tym jak działać w mieście i dla miasta zgodnie z prawem oraz mając w pamięci, że nie jesteśmy w nim sami. Warsztat przeznaczony jest dla animatorów kultury, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz samotnych wilków, którzy chcą w bezpiecznym, kameralnym gronie podyskutować o planach, wizjach i problemach, z jakimi spotyka się każdy, kto działa w przestrzeni miasta dłużej lub krócej. Będzie też można zapytać o rozwiązania dla konkretnych problemów.

Ekspertem będzie Szymon Osowski. Prezes Zarządu i Dyrektor ds. strategicznych postępowań sądowych i edukacji prawnej w Sieć Obywatelska – Watchdog Polska. Pomysłodawca portalu www.informacjapubliczna.org, poświęconemu prawu do informacji. Na co dzień przygląda się tworzeniu prawa w obszarze jawności i praw obywatelskich, przygotowuje sprawy sądowe, jeździ po Polsce, by opowiadać o prawie do informacji i prawach mieszkańców. Jednocześnie cały czas jest aktywny w rodzinnym Szczecinie. Wielokrotnie doceniany za swoja działalność. W 2014 roku otrzymał od Prezydenta RP złoty Krzyż Zasługi, od 2012 Dziennik Gazeta Prawna umieszcza jego nazwisko w rankingu najbardziej wpływowych prawników w Polsce.

Obowiązuje rejestracja mailowa na adres: kinga@oswajaniesztuki.pl. W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz (jeśli dotyczy) organizację/podmiot, który reprezentujecie. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu MALS, czyli małej akademii liderów społecznych. Różne tematy, interesujący prowadzący-praktycy, dobre praktyki i praca w małych grupach.

Źródło: Organizator