Marsz Różowej Wstążki

12:00

Kiedy

21.10 - 21.10.2017
godz.: 12:00

Gdzie

Urząd Miasta Szczecin
pl. Armii Krajowej 1
Szczecin

Po raz 10. Kobiety przejdą ulicami Szczecina w barwnym, roześmianym korowodzie Marszu Różowej Wstążki. Zabierz ze sobą mamę, babcię, siostrę, przyjaciółkę…

Marsz ruszy o godzinie 12:00 spod Urzędu Miasta Szczecin.

Uczestnicy przejdą razem ulicami Szczecina do Pałacu Ziemstwa Pomorskiego. 

Zdjęcie użytkownika Marsz Różowej Wstążki.

Dołącz do różowej rewolucji, bo różowy to również kolor świadomych kobiet, kobiet, które o siebie dbają, bo wiedzą, że zdrowie jest dla nich najważniejsze. Tylko zdrowie pozwoli im bowiem odpowiednio zadbać o rodzinę, pracę i realizować się w życiu.

Źródło: Organizator

***

W dniu 21 października w godz. 11.45-13.00 odbędzie się „Marsz Różowej Wstążki”. Wyruszy spod Urzędu Miasta w Szczecinie i pójdzie ulicami: al. Papieża Jana Pawła II, pl. Grunwaldzki, al. Papieża Jana Pawła II, pl. Lotników, ul. Kaszubska, Obrońców Stalingradu, pl. Żołnierza Polskiego, al. Niepodległości. Marsz zakończy się w Pałacu Ziemstwa Pomorskiego przy al. Niepodległości 40 w Szczecinie.

Na trasie przemarszu mogą wystąpić utrudnienia dla linii autobusowych: A, B, C, 86, 87, 808 oraz tramwajowych: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12. Zamknięcie i otwarcie dla ruchu ulic w trakcie marszu będzie się odbywało dynamicznie, a wszelkie zmiany w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej będą się odbywać na polecenie Centrali Ruchu ZDiTM.

Źródło: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego