Marcowe konsultacje z prawnikiem w Środku

17:00

Kiedy

14.03 - 14.03.2019
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny - obowiązują zapisy

Gdzie

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
ul. bł. Królowej Jadwigi 44b
Szczecin

Jeżeli chcesz coś zrealizować w mieście, zastanawiają Cię inwestycje miejskie, chcesz zmienić coś w swoim otoczeniu i masz pytania dotyczące prawa – przyjdź i dowiedz się, jak skutecznie wykorzystywać je do działania.

ŚRODEK zaprasza na konsultacje z prawnikiem. Dwa razy w miesiącu dyżurować będzie  Szymon Osowski, Prezes Zarządu i Dyrektor ds. strategicznych postępowań sądowych i edukacji prawnej w Sieć Obywatelska – Watchdog Polska. Pomysłodawca portalu www.informacjapubliczna.org, poświęconemu prawu do informacji. Na co dzień przygląda się tworzeniu prawa w obszarze jawności i praw obywatelskich, przygotowuje sprawy sądowe, jeździ po Polsce, by opowiadać o prawie do informacji i prawach mieszkańców. Jednocześnie cały czas jest aktywny w rodzinnym Szczecinie. Wielokrotnie doceniany za swoja działalność. W 2014 roku otrzymał od Prezydenta RP złoty Krzyż Zasługi, od 2012 Dziennik Gazeta Prawna umieszcza jego nazwisko w rankingu najbardziej wpływowych prawników w Polsce.

Jeśli więc masz problem (pod Twoim blokiem powstaje parking, którego nie chcesz, albo nie wiesz, jak wpłynąć na powstanie planu zagospodarowania przestrzennego), mieszkasz na obszarze rewitalizacji lub jesteś jego codziennym użytkownikiem/użytkowniczką i potrzebujesz wsparcia prawnika – zgłoś się na konsultacje!

Zgłoszenia na adres: kinga@oswajaniesztuki.pl

Źródło: Organizator