Mały Książę – spektakl Tetiany Galitsyny

14:00

Kiedy

11.12 - 11.12.2016
godz.: 14:00

Bilety

Bilet: 80,00 zł - 100,00 zł
Kup bilet

Gdzie

Sala Koncertowa (była hala Opery)
ul. Energetyków 40
Szczecin

Mały Książę - spektakl Tetiany Galitsyny

Tetiana Galitsyna zaprasza wraz z grupą artystyczną na niezwykły 70 minutowy spektakl sztuk wizualnych, który przeniesie Państwa w artystyczny świat Małego Księcia.

„Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z Gwiazdą „Mam Talent” VLODYRem – najszybszym malarzem na Świecie i grupą artystów przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry malowaną na żywo piaskiem, połączona z animacją światłem i wodą wraz z elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego ponadgodzinnego show jest przepiękna oprawa muzyczna poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.

„Mały Książę” to kultowa pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „ wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają… Może więc warto wrócić w magiczną krainę dzieciństwa i zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami dziecka? Poruszająca opowieść o Małym Księciu opowiedziana muzyką, namalowana piaskiem.

Mały Książę plakat

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator

Kup bilet