Obchody 55-lecia Zoo Ueckermünde

09:00
ZOO Ueckermunde

Kiedy

15.07 - 15.07.2017
godz.: 09:00

Gdzie

ZOO Ueckermünde
Chausseestraße 76
Ueckermünde

Obchody 55-lecia Zoo Ueckermünde

Z okazji 55-lecia ZOO na odwiedzających czeka mnóstwo letnich atrakcji. Na najmłodszych czeka modelowanie balonów, pokazowe karmienie zwierząt, kreatywna zabawa w pracowni witraży czy też spektakl w muzycznym teatrze. Atrakcją dla całej rodziny w tym dniu będzie natomiast doskonały koncert organizowany przez Baltic Neopolis Orchestrę, który rozpocznie się o godzinie 13:00. 

Znane i lubiane motywy muzyczne m.in. z popularnych bajek i filmów w uroczej i równie zróżnicowanej scenerii ogrodu zoologicznego wykona w sobotę 15 lipca o godz. 13 Baltic Neopolis Quartet w składzie Izabela Milewska – skrzypce, Joanna Wójtowicz – skrzypce, Wojciech Witos – altówka oraz Tomasz Szczęsny – wiolonczela. Zabrzmią m.in. tematy z filmów Król Lew, La La Land, Moulin Rouge, Różowa Pantera, Zapach Kobiety czy serialu Gra o Tron oraz muzyczne przeboje, jak Bohemian Rhapsody Queen, Can’t Help Falling In Love Presleya czy Hallelujah Cohena. Wstęp w ramach opłaty za bilet do ZOO: 10 € (normalny) i 4,50 € (ulgowy, dzieci w wieku 3-15 lat).

Koncert odbędzie się w ramach 55-lecia Zoo Ueckermünde i 20-lecia niemiecko-polskiej współpracy oraz Baltic Neopolis Festival 2017, letniego festiwalu muzyki kameralnej organizowanego przez Baltic Neopolis Orchestrę. Festiwal ma na celu promocję kultury w całym regionie zachodniopomorskim i przygranicznych niemieckich landach. Festiwal potrwa do 5 sierpnia i odbędzie się jeszcze m.in. w Świnoujściu, Kołobrzegu, Koszalinie oraz
Heringsdorfie.

Źródło: Organizator