L.U.C – GOOD L.U.C.K feat. Sarsa – ODWOŁANE

20:00

Kiedy

25.08 - 25.08.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 35zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Letni im. Heleny Majdaniec
Fałata 2
Szczecin

L.U.C - GOOD L.U.C.K feat. Sarsa - ODWOŁANE

Wydarzenie odwołane

***

Najnowszy projekt muzyka i multimedialnego performera Łukasza „L.U.C.’ Rostkowskiego to solowa płyta powiązaną ze światem filmu. To sarkastyczna z jednej strony, z drugiej pozytywna opowieść o zmianach i przewrotności ludzkich losów, składających się na swoistą (tele)nowelę. „Wszyscy gramy w tym samym filmie każdy tkwi w innej scenie, te same role, klatki, klapsy i chwile, w dekoracjach życia przewrotność drzemie„– śpiewają wspólnie artyści w utworze rozpoczynającym krążek. A artystów, których Łukasz zaprosił do projektu jest sporo.
Na pozytywnych, jazzowo-chilloutowych bitach i samplach z lat 70-tych, spotkali się m.in. Bovska, Sarsa, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy oraz czołowi polscy aktorzy: Tomasz Kot, Arek Jakubik, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Figura, Karolina Czarnecka, Cezary Studniak.
Podczas koncertu w Szczecinie Łukaszowi oraz Wojtkowi Bulińskiemu (perkusja) i Radkowi „Bondowi’ Bednarzowi (bas) będzie towarzyszyła, uwaga, uwaga: Sarsa. Na wizualizacjach idealnie zsynchronizowanych z muzyką zobaczycie (i usłyszycie) pozostałych artystów, którzy mieli swój wkład w powstanie płyty. Całość to spójny stylistycznie i wciągający audiowizualny show – pomiędzy koncertem a spektaklem.

Kup bilet