Kubaterra i Kapitan Stereo

20:30

Kiedy

11.03 - 11.03.2017
godz.: 20:30

Bilety

Bilet: 15 zł

Gdzie

Domek Grabarza - Klub Storrady
ul. Storrady 2
Szczecin

Czas na wieczór z ładnymi piosenkami. W Domku Grabarza pojawi się krakowski skład Kubaterra wsparty miejscowymi siłami, czyli załogą Kapitana Stereo.

Najpierw był to projekt solowy Kuby Dobrowolskiego, którego wcześniej poznaliśmy ze składu teatralno-cyrkowego Camero Cat. Jako Kubaterra zadebiutował latem 2014 roku płytą, która powstała podczas półrocznej podróży po bezdrożach Australii. Drugi album „If You Don’t Mind It Doesn’t Matter” ukazał się w 2016 i był już dziełem kwartetu:  Kuby Dobrowolskiego, Jana Reya, Sebastiana Kaszycy i Wojtka Gasiorowskiego. Muzyka Kubatterry krąży wokół hasła: psychodeliczny pop, czy też: zabarwione folkiem indie.

Wieczór otworzy szczeciński Kapitan Stereo. Zespół właśnie jest w przededniu wydania swoje debiutanckiej płyty. Poruszają się w szeroko pojętej rockowej stylistyce i bez zbędnego zadęcia śpiewają o własnej codzienności. W skład Kapitana wchodzą: Andrzej Łacny – gitara, śpiew; Jacek Krukowski – gitara; Łukasz Szczepaniec – bas oraz Dominik Szczepaniak – perkusja i śpiew.

Wydarzenie dodane przez użytkownika