Kraina Cudów w Atrium Molo

11:00

Kiedy

08.06 - 08.06.2019
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Atrium Molo
Mieszka I 73
Szczecin

Kraina Cudów w Atrium Molo

Każdy z nas miał w dzieciństwie swoją Krainę Cudów, miejsce wyjątkowe, w którym wszystko było możliwe. Do takiego właśnie bajkowego świata zapraszamy podczas imprezy w Atrium Molo w nadchodzącą sobotę. Wszystko w ramach wydarzenia „Kraina Cudów”.

Już 8 czerwca w pobliżu sklepu TK Maxx będzie miało miejsce wydarzenie pełne magii, kolorów i zabawy połączone z promocją wchodzącej w maju do kin komedii animowanej „Kraina cudów”. Z atrakcji będzie można korzystać w godz. 11:00 – 18:00. W trakcie wydarzenia będą miały miejsce aktywności na scenie, takie jak aktorskie przedstawienia muzyczne (co 1,5 godziny od 12:00 do 16:30) oraz konkursy z nagrodami (co 1,5 godziny od 11:30 do 17:30). Będzie magicznie i wesoło!

Wśród atrakcji m.in.:

STREFA: KRAINA CUDÓW
a w niej:

  • Pełne kolorów i magii muzyczne przedstawienie aktorskie KRAINA CUDÓW, napisane specjalnie na potrzeby imprezy

STREFA: LUNAPARK
a w niej:

  • Absolutny odlot: specjalnie sprowadzony na potrzeby imprezy wielki wirtualny symulator rollercoastera!
  • Dla najmłodszych: wielki suchy basen pełen kolorowych piłeczek
  • Foto-Stand, na tle którego dzieci zrobią sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej!
  • Kolorowa wata cukrowa
  • Szalona strefa zabawek Playmobil: dzieci układają swój własny lunapark

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.atrium-molo.pl oraz profilu facebook.

***

Komedia animowana „Kraina cudów” to pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas.

Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki, lunapark dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.

„Kraina cudów” – w kinach 10 maja.

Źródło: Atrium Molo