Konferencja HR Szczecin 2017

08:30

Kiedy

31.05 - 31.05.2017
godz.: 08:30

Bilety

Bilet: Udział w konferencji jest płatny. Cena biletu – 279 zł brutto.

Gdzie

Stara Rzeźnia
Wojska Polskiego 184
Szczecin

Konferencja HR Szczecin 2017

Wydarzenie, adresowane do przedstawicieli świata biznesu z zachodniopomorskiego: konferencja #HRSzczecin 2017. Tematem przewodnim będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.

Dlaczego staje się to tak ważne?
Sytuacja firm ze Szczecina i regionu jest dość trudna. I nie chodzi tu o problemy finansowe, a o tzw. zasoby ludzkie. Rośnie zapotrzebowanie na pracowników, a wraz z nim pojawia się rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych członków zespołu. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie pracowników w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania.

Dla kogo jest ta konferencja?
W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, kadra managerska i szkoleniowcy.

O czym będzie mowa?
Podczas konferencji #HRSzczecin 2017 zaproszeni prelegenci przekażą wiedzę na temat nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm.

Magdalena Kowalska, dyrektor personalna IKEA Industry Solid Wood West podpowie, jak wyzwolić w pracownikach wydajność i kreatywność oraz zachęcić do pozostania w organizacji.

Sebastian Kotow, współautor książek napisanych wraz z Brianem Tracy, opowie o zaufaniu, które bezpośrednio wpływa na tempo prowadzenia biznesu i poziom kosztów.

Zyta Machnicka, employer branding partner zdradzi, jak mówić prawdę o pracy oraz jak zwiększyć skuteczność aktywności z zakresu employer brandingu.

Robert Zych, twórca i współwłaściciel firmy szkoleniowej Kontrakt OSH wskaże, jak wykorzystywać umiejętności przywódcze adekwatne do sytuacji oraz zasobów.

Grzegorz Turniak, prezes spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji, przedstawi rolę networkingu w budowaniu pozycji HR Biznes Partnera.

Jacek Santorski, uznany autorytet w dziedzinie psychologii biznesu wtajemniczy uczestników konferencji w strategię wprowadzenia zmian w swoim życiu, relacjach w firmie i relacjach biznesowych poprzez „mikrokorekty”, które przynoszą „makroefekty”.

W gronie prelegentów pojawi się także zastępca Prezydenta Miasta Szczecin, Michał Przepiera, który opowie, jak zmienił się szczeciński rynek pracy w ciągu ostatnich kilku lat.

Konferencję poprowadzi Beata Tadla, znana dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem. 

Dlaczego warto wziąć udział?
Argumentów przemawiających za udziałem w #HRSzczecin 2017 jest wiele. Uczestnicy wydarzenia:

  • dowiedzą się, jak zatrzymać pracowników w firmie na dłużej oraz jak zwiększyć ich efektywność
  • poznają czynniki, które mają wpływ na zaangażowanie zespołu
  • nauczą, jak zarządzać zaufaniem i motywacją pracowników
  • docenią wagę budowania sieci kontaktów w kontekście HR-u
  • zyskają wskazówki dotyczące skutecznej aktywności z zakresu employer brandingu
  • przeanalizują nowe priorytety i kryteria efektywnego biznesu
  • porozmawiają o zmianach na rynku pracy Pomorza Zachodniego w ciągu ostatnich kilku lat.

Kto za tym stoi?
Organizatorem konferencji jest LSJ HR Group, szczecińska firma rekrutacyjna z 15-letnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, największych firm z regionu.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie hrszczecin.pl

Źródło: Organizator