Koncertowy 25. Finał WOŚP

16:00

Kiedy

15.01 - 15.01.2017
godz.: 16:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Browar Stara Komenda
Plac Batorego 3
Szczecin

Koncertowy 25. Finał WOŚP

Koncertowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczecinie odbędzie się w Browarze Stara Komenda. Od popołudnia do późnego wieczoru pierwszy wybudowany po wojnie w naszym mieście zakład piwowarski zaprasza na cogodzinne występy zespołów muzycznych (4 ze Szczecina i Pomorza Zachodniego oraz 2 z Austin w Teksasie, USA) oraz licytacje przedmiotów z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od Jurka Owsiaka, gry planszowe, podarunki od artystów, książki.

Gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. A będzie można posłuchać szeregu interesujących wykonawców, którzy zapewnią doskonałą rozrywkę grając dla młodych i dorosłych fanów muzyki akustycznej, eksperymentalnej, alternatywy, awangardy, rock’n’rolla i punk rocka.

W programie zaplanowane są występy zespołów:
16:00 MindPoster
17:00 Ułani Kapitalizmu
18:00 The Black Howl
19:00 Zakaz Posiadania
20:10 Buried Cities
21:00 Knockin Bones

O godzinie 20:00 zaprosimy do udziału w happeningu „Światełko do Nieba”. W tej jednej chwili poprosimy wszystkich o wysłanie w stronę nieba światełka w postaci np. zapalonej zapałki, lampki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni.

Po raz pierwszy szczeciński Browar Stara Komenda i Fundacja Upside Art przyłączają się do organizacji atrakcji Finału WOŚP podczas, którego równocześnie w całej Polsce odbywa się największa w naszym kraju zbiórka publiczna. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, które są rozliczane następnie w około 1600 sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie.

Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny. Na miejscu będą kwestowali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze Sztabu Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy będą gorąco zachęcać do wsparcia zbiórki środkami, gotówką bądź za pomocą terminalu płatniczego.

Organizatorami koncertu w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są Fundacja Upside Art oraz Browar Stara Komenda, zaś partnerami Sztab Uniwersytetu Szczecińskiego i Szczeciński Inkubator Kultury.

Wydarzenie dodane przez użytkownika