Koncert: VESPA & Bro Bro Sound

19:00

Kiedy

15.06 - 15.06.2019
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: od 20 zł

Gdzie

Laboratorium Muzyczne Jambar
ul. Kolumba 5
Szczecin

Koncert: VESPA & Bro Bro Sound

Plotki o tym krążyły już pod koniec zeszłego roku na Ska-Pudelku. A kto zna Vespę, ten wie, że u nich jedyną stałą jest brak stałości. Nadszedł zatem czas rozstania z obecną wokalistką – Leną, z którą zespół nagrał ostatnią płytę „Diamenty i jedwabie”, a także EP „Vespa radzi”. Pożegnalny tort, który jest już tradycyjnym prezentem odchodzących wokalistek będzie spożywany podczas koncertu 15 czerwca w Jambarze przy ul. Kolumba 5 w Szczecinie. Jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć Vespę z Leną na regularnym koncercie – nie przegapcie jej! Zapraszamy!

Vespa to jeden z pierwszych polskich zespołów uprawiających muzykę ska. Choć od dłuższego już czasu wymykają się gatunkowej kategoryzacji, wplatając w jamajskie rytmy swing, rock’n’rolla, odrobinę soulu, a nawet bluesa. Mocno ironiczne teksty, czarująca wokalistka, stylizacja retro, lśniąca sekcja dęta i unikatowa konferansjerka sprawiają, że Vespa jest wciąż jednym z najciekawszych polskich zespołów koncertowych.

BRO BRO SOUND – na bifor i after

Bro Bro Sound to kontynuacja Kołtun Sound System, DJ-skiego kolektywu startującego w szczecińskich klubach połowy lat 90-ych. Przyczynkiem powstania projektu była niepohamowana chęć propagowania na rodzimym gruncie kultury sound systemowej. Na przedsmak jak i after koncertowy zagrają najpiękniejsze rytmy ze swojej winylowej kolekcji. Szykujcie kreacje, będzie tańczone!

VESPA – koncert pożegnalny Leny! & Bro Bro Sound
Data: 15.06.2019 (sobota)
Miejsce: Jambar, ul. Kolumba 5, Szczecin
Czas: 19:00 – drzwi, 20:00 – koncert
Bilety: 20 PLN przedsprzedaż (do 14.06), 30 PLN w dniu koncertu