Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer Tribute Show – Szczecin

19:30

Kiedy

17.11 - 17.11.2018
godz.: 19:30

Bilety

Bilet: 50 zł
Kup bilet

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Szczecin

Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer Tribute Show – Szczecin

Wyjątkowy koncert poświęcony twórczości wielkiego Hansa Zimmera – jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki filmowej ostatnich lat. Zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe z takich kinowych hitów jak: „Gladiator”, „Incepcja”, „Trylogia Batmana”, „Król lew” i „Piraci z Karaibów”.

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy wizjoner. To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status międzynarodowej gwiazdy. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa – niedawna nominacja do Oscara za muzykę do „Dunkierki” jest już jedenastą w karierze Zimmera.

Przełomami w twórczości Hansa Zimmera były trzy głośne tytuły: „Karmazynowy przypływ”, „Król lew” oraz „Gladiator” – podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. wspaniałe suity orkiestrowe właśnie z tych filmów. W programie znalazły się utwory wcześniej w Polsce nie wykonywane przez orkiestry symfoniczne: „Cienka czerwona linia” oraz „Twierdza”.

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja, projekcja na ekranie kinowym fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów.
Koncert potrwa ok 120 minut

Źródło: Organizator

Kup bilet