Koncert Flamenco – Cieślewicz, Cardenas & Monje

21:00

Kiedy

27.01 - 27.01.2018
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 35 zł
Kup bilet

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Koncert Flamenco - Cieślewicz, Cardenas & Monje

Koncert muzyki flamenco w najlepszym wydaniu czyli śpiew, taniec, gitara oraz wspaniali wykonawcy w sobotni styczniowy wieczór w szczecińskim Free Blues Club.

Wraz z Barbarą Cieślewicz na scenie pojawią się akompaniatorzy z Hiszpanii – śpiewak flamenco Juan Cardenas oraz gitarzysta Valle Monje.

Widzowie po raz kolejny zobaczą taniec flamenco w najróżniejszych jego odsłonach.

Będzie tango, rumba, alegria, buleria. Wszystko z wykorzystaniem rekwizytów. Będzie można posłuchać nowoczesnych interpretacji klasycznych utworów hiszpańskich na gitarę. Pokaz jest bardzo oryginalną i widowiskową formą show, która pokazuje historię, energię oraz ideę flamenco w pigułce.

Barbara Cieślewicz – profesjonalna tancerka i nauczycielka flamenco z Berlina. Instruktorka w Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie. Pochodzi z Żar. Była uczennicą najbardziej znanej w Hiszpanii szkoły flamenco w Sevilli, która kształci przyszłych tancerzy (Fundacion Cristina Heeren – Escuela de Arte Flamenco). Od wielu lat koncertuje z hiszpanskimi muzykami na polskich i niemieckich scenach: Filharmonii Zielonogorskiej, Konzertsaal Burg Beeskow, Botanische Nacht Berlin, Festival Flamenco Instituto Cervantes Berlin. Ma na koncie także liczne występy w telewizji niemieckiej. Prowadzi warsztaty tańca w Żarach i Görlitz.

Juan Cardenas – śpiewak flamenco z Puebla de Cazalla niedaleko Sevilli, z miasteczka o wielkich tradycjach flamenco. Śpiewa od najmłodszych lat, występuje na międzynarodowych scenach z artystami z Hiszpanii, Niemiec oraz Rosji.

Valle Monje – gitarzysta flamenco urodzony i wychowany w dzielnicy cygańskiej Santiago w Jerez de la Frontera w Andaluzji. Syn słynnego śpiewaka flamenco Luisa Monje Vargas’el Peluca’. Już w wieku 3 lat zaczął grę na gitarze. Od wielu lat wybitny instrumentalista i nauczyciel.

Źródło: Organizator

Kup bilet