Koncert: Dynasonic & Mike Majkowski w Teatrze!

19:00

Kiedy

08.05 - 08.05.2019
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20 zł

Gdzie

Teatr Mały
Księcia Bogusława X 6
Szczecin

Koncert: Dynasonic & Mike Majkowski w Teatrze!

DYNASONIC
Dubwave – tak można określić muzykę trio tworzącego Dynasonic, w której puchnący od basów dub romansuje z retro dźwiękami klasycznego instrumentu i field recordingu. Hipnotyzująca repetytywność w naturalny sposób podpowiada skojarzenia z falami, przy czym eksperymentalna elektronika każe pamiętać, że jeśli już fale, to raczej wzburzone.
Zbliżające się koncerty trasy majowej w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie promują nowe i zarazem pierwsze wydawnictwo – płytę #1, która ukazała się na limitowanym winylu (66 szt.) w Don’t Sit On My Vinyl (sublabel Gusstaff Records) oraz jeszcze mocniej limitowanej kasecie (34 szt.) w DYM records.
Dynasonic tworzą: Mateusz Rychlicki (Kristen, Kobieta z Wydm) – perkusja, elektronika; Adam Sołtysik (ex-Pogodno, Enemigos del Silencio) – gitara basowa; Mateusz Rosiński (wrong dial, Dym Records) – elektronika.

MIKE MAJKOWSKI
Mike Majkowski to producent muzyki solowej, jak również basista znany z m.in. z zespołu Lotto. Jego albumy, opisane jako „nieco nikczemne, jeśli nie wręcz zdradzieckie”, „piękne rozmycie” i „całkowicie wciągające badanie trwające”, obracały się wokół akustycznego kontrabasu połączonego z różnymi źródłami instrumentów elektronicznych i akustycznych. Ostatnio skupia się na wykorzystaniu instrumentów elektronicznych i tak też będzie występował na koncertach.
Mike Majkowski – solo elektronika.

Teatr Mały, Księcia Bogusława X 6 (deptak), Szczecin
Bilety– dostępne w dniu koncertu przed wejściem.
Organizatorzy: Fundacja Upside Art, Kolektyw P1, Teatr Współczesny w Szczecinie

/Wydarzenie dodane przez Użytkownika/