Koncert: – Death Crusade – Milkink – Herida Profunda

19:00

Kiedy

27.09 - 27.09.2019
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 25 zł

Gdzie

Laboratorium Muzyczne Jambar
ul. Kolumba 5
Szczecin

Koncert: - Death Crusade - Milkink - Herida Profunda

→ DEATH CRUSADE
(Metal Crust Punk D-beat Grindcore – Gdańsk)

Death Crusade to trójmiejscy weterani sceny znani m.in z takich kapel jak Filth Of Mankind, Enough!, Money Drug, Putrid Evil, Salviction czy HIV. W 2017 r. kapela nagrała debiutancki, pełno wymiarowy materiał „Rakieta /// Bomba” wydany na wszystkich nośnikach przez kilka labeli w Polsce i w Europie. W planach na niedaleką przyszłość mają nagranie kolejnej płyty. Zespół to gotowy koncertowy monolit, który przykłada dużą wagę do żywiołowości na koncertach. Dotychczas Death Crusade dzielił scenę z takimi kapelami jak: Brujeria, Extinction Of Mankind, Deviated Instinct, Inkwizycja i wiele innych. To będzie ich pierwszy strzał w Szczecinie!

→ MILKINK
(Post Metal / Dark Noise / Instrumental – Międzyrzecz i Skwierzyna)

Milkink to zespół poruszający się na granicy intensywnego dark noise i post metalu, szukając w swojej twórczości równowagi pomiędzy brutalnością a wrażliwością. Duet z Międzyrzecza i Skwierzyny gra od 2015 roku. Pod koniec czerwca 2019 pojawił się ich pierwszy, długowyczekiwany, album długorający „Through The Looking Glass”, nagrany w Monroe Sound Studio. Płyta przenosi słuchacza do ciemnego, absurdalnego i osobliwego świata „po drugiej stronie lustra”.

→ HERIDA PROFUNDA
(Grindcore Punk – Poznań i UK)

Herida Profunda to skład lubiący hałas i związki na odległość: oryginalnie z Gorzowa Wielkopolskiego, obecnie część stacjonuje w Poznaniu, a jeden w UK. Zespół powstał w 2012 roku, oprócz grania w kraju, zaliczyli również kilka zagranicznych tras. Na koncie płyta długogrająca oraz splity z Hellbastard i Hello Bastards. W planach: 3-way split z Suffering Quota i Psychoneurosis, drugi duży, czarny krążek i kolejne koncerty.

Organizatorzy: 100% Hardcore Punk Gigs & Kolektyw P1

/Wydarzenie dodane przez Użytkownika/