Komiksowy Zawrót Głowy

18:00

Kiedy

09.12 - 10.12.2016
godz.: 18:00

Gdzie

ProMedia
al. Wojska Polskiego 2
Szczecin

Komiksowy Zawrót Głowy, czyli warsztaty rysowania komiksu, giełdę komiksów i wykład prof. Szyłaka

9 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do Promedia (al. Wojska Polskiego 2) na wykład prof. Jerzego Szyłaka “Coś więcej, czegoś mniej. O kanonie powieści graficznych i komiksach poza tym kanonem” połączonym z promocją książki “Coś więcej, czegoś mniej. Poszukiwanie formuły powieści graficznej w komiksie 1832-2015”. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie. Wstęp wolny.

WARSZTATY
10 grudnia zapraszamy do Promedia (al. Wojska Polskiego 2) na warsztaty tworzenia komiksu z Jackiem Frąsiem. Warsztaty skierowane są do osób od 13 roku życia. Górna granica wieku nie istnieje, zapraszamy wszystkich chętnych.

Warsztaty komiksowe mają na celu zająć się tematyką Szczecina w sposób przewrotny i nieoczywisty. Uczestnicy warsztatów będą musieli stworzyć komiks, w którym przekażą swoje odczucia, przygody, wiedzę lub po prostu wymyśloną historię dziejącą się w Szczecinie i opisującą w jakiś sposób to miasto.
Wszystko jest dozwolone, nic nie jest zabronione. Nie trzeba umieć rysować, ale trzeba chcieć popracować głową. Mile widziany wstępny pomysł na krótki komiks (1-2 strony).
Warsztaty są darmowe, zapewniamy materiały plastyczne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Wydarzenie dodane przez użytkownika