Kolędy Świata: TGD & Kasia Cerekwicka, Piotr Cugowski

19:00

Kiedy

15.01 - 15.01.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 129 zł (Strefa A)
Kup bilet

Kolędy Świata: TGD & Kasia Cerekwicka, Piotr Cugowski

Kolędy Świata: TGD & Kasia Cerekwicka, Piotr Cugowski

Już w styczniu niezwykły projekt zespołu TGD oraz wybitnych polskich wokalistów: Katarzyny Cerekwickiej, Kuby Badacha i Piotra Cugowskiego odwiedzi największe miasta w Polsce w zupełnie nowym repertuarze – prezentując kolędy z ich najnowszego wydawnictwa „Kolędy Świata 2”!

Nowa płyta TGD „Kolędy Świata 2” to ciąg dalszy podróży, w którą wyruszył zespół w poszukiwaniu bożonarodzeniowych tradycji. Tym razem artyści zabiorą publiczność do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii i Anglii. Nie zabraknie też polskich kolęd, takich jak „Bóg się rodzi” czy „Bracia patrzcie jeno”. Oprócz tego podczas koncertów, będzie można usłyszeć pieśni hebrajskie, francuskie oraz łacińskie.

Obok tych starszych melodii będzie można usłyszeć również współczesne piosenki. Całość repertuaru mieni się kolorami i pulsuje za sprawą znakomitych wokalistów i instrumentalistów.

Wspólne obchodzenie Bożego Narodzenia to czas pełen rodzinnego spokoju i wzruszeń. Świąteczna atmosfera pozwoli na wspólne delektowanie się muzyczną ucztą w wykonaniu niezwykłych artystów. Kolędowanie w wyjątkowym gronie stworzy jedyne w swoim rodzaju widowisko, wypełnione poczuciem ciepła i wspólnoty.

Źródło: Organizator

Kup bilet