Kinder+Sport Festiwal Pływania

09:00

Kiedy

09.11 - 09.11.2019
godz.: 09:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Floating Arena
Wąska 16
Szczecin

Kategorie


W szczecińskiej Floating Arenie czeka nas wielkie, sportowe święto. To właśnie tego dnia odbędzie się Kinder+Sport Festiwal Pływania, podczas którego swoją bogatą karierę oficjalnie zakończy Mateusz Sawrymowicz!

Zanim jednak pożegnamy naszego mistrza, obiektem przy ul. Wąskiej 16 w całości zawładną najmłodsi. Impreza zapowiada się naprawdę okazale, a na podstawie otrzymanych zgłoszeń, można przypuszczać, że weźmie w niej udział około 500 dzieci. Na dzieci czeka wyjątkowa strefa rozrywki oraz szereg gier i zabaw, które pozwolą im udoskonalać umiejętność pływania. W dalszej części dnia odbędą się też specjalne zawody, szkolenia instruktorskie oraz spotkanie z mistrzami – Pawłem Korzeniowskim, Marcinem Cieślakiem oraz Alicją Tchórz.

Jednym z najważniejszych punktów tego dnia będzie jednak pożegnanie Mateusza Sawrymowicza, który zdecydował się zakończyć bogatą i pełną sukcesów karierę sportową. Nasz wybitny pływak, wychowanek MKP Szczecin, to dwukrotny mistrz Europy, mistrz świata oraz finalista igrzysk olimpijskich. Specjalna uroczystość, honorująca naszego wspaniałego zawodnika, ma rozpocząć się o godzinie 16:30.

Źródło: Organizator