Killing Floor

21:00

Kiedy

15.12 - 15.12.2017
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 25 zł
Kup bilet

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Killing Floor

Trio Killing Floor łączy w spójną całość motywy bluesowe, rockowe i psychodeliczne. Ich największymi inspiracjami są między innymi: Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, wczesny Pink Floyd z Sydem Barrettem w składzie.

Ta niesamowita muzyka jest traktowana przez zespół z szacunkiem i wykonywana wiernie, lecz jednocześnie w sposób oryginalny i świeży, co sprawia, że każdy koncert staje się prawdziwym świętem muzyki. Bogaty repertuar zespołu obejmuje nie tylko znane piosenki, ale też muzyczne perełki, rzadko grane na żywo.

To trio na żywo powali Cię swoim świeżym i ognistym repertuarem, nie przegap tego!

We Free Blues Clubie wystąpią w składzie:
Jacopo Bertacco – gitara i wokal, Steve Palmieri – bas, Boris Israel – perkusja.

Jacopo Bertacco – gitara i wokal, urodzony w Mediolanie, obecnie żyjący w Berlinie. Muzyk, nauczyciel jogi, artysta otwarty na eksperymenty. Od 2000 roku działa w różnych projektach tj. występy multimedialne, muzyka filmowa oraz teatralna, występy na żywo z rozmaitymi zespołami. Członek legendarnego The League of Crafty Guitarists. Od 2007 roku grał z Robert Fripp & The League of Crafty Guitarists, koncertując w Europie i Ameryce Północnej.

Gra i współpracuje ze znanymi artystami, muzykami, aktorami oraz wykonawcami działając na wielu polach i mając znaczny wkład w realizację wielu płyt. W poprzednich jak i obecnych projektach znaleźli się między innymi Bob Rutman – Endruh Unruh -Einstürzende neubauten – Malika Ayane – eRRe2, Tongs, International Guitar Ensemble, 1605munro, Riddle, The RobRyan Road Show, The Thrust, Giovanni Giorgi, duet ‚Improvvisi’ z C.M.Nartoni.

Steve Palmieri – bas, aktywny na włoskiej scenie od 1998 roku, posiada spore zaplecze w muzyce rockowej, bluesowej oraz jazzowej. Tworzył i nagrywał z wieloma zespołami i wciąż bardzo aktywnie występuje na żywo.

Boris Israel – perkusja, wokal. Po 10 latach pracy i życia w Niemczech ten chilijsko-niemiecki muzyk zaczął współpracę z wieloma zespołami nie tylko jako perkusista, ale także jako muzyk sesyjny. Od początku swojej kariery, jeszcze jako młody pianista (przez krótki okres czasu) uczył się i eksperymentował z różnymi rodzajami muzyki tj. rockiem, rock n’ rollem, flamenco, funkiem, jazzem i oczywiście muzyką kubańską, latynoską i afrykańską.

Bisfer, perkusista m.in. The Rob Ryan Roadshow, RIO the Voice of Elvis, Messer Chups, Bang! Mustang, Ray & the Rockets, Freunde der Italienische Oper, Arnaldo Prete (muzyk brazylijski) aktualnie pracuje dodatkowo także jako perkusista sesyjny dla Paul-Lincke-Studios w Berlinie. W trakcie swojej trasy koncertowej po całym świecie muzyk wykonuje ponad sto występów.
 
Źródło: Organizator

Kup bilet