Kiermasz Wielkanocny dla Victorii w Dołujach

12:00

Kiedy

09.04 - 09.04.2017
godz.: 12:00

Gdzie

Klub Dołuje
ul. Żubrza 7.
Szczecin

Kategorie


Kiermasz odbędzie się przede wszystkim dzięki wspaniałym i zdolnym uczestniczkom „Klubowych Wtorków”, które od miesiąca, co tydzień produkują niepowtarzalne stroiki wielkanocne wszelkiego typu : wiszące, stojące, małe, duże, kolorowe, bogate, ascetyczne, dla dzieci, dla dorosłych . . . . zapewniam,  każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejną atrakcją będzie Giełda Książek i Zabawek – zróbcie wiosenne porządki, i przynieście zabawki, którymi już się nie bawicie, a są w dobrym stanie.  Może ktoś inny zapragnie mieć twoją zabawkę. Może twoja książka sprawi, że uśmiechnie się kolejne szczęśliwe dziecko.

Zapraszamy także na słodkie przysmaki przy kawie lub herbacie. Domowe wypieki, świeże i pachnące, bez konserwantów. Ciasta będą również na wynos.

Kiermasz ma charakter charytatywny. Dochód z Kiermaszu przekażemy na konto Victorii, którą już chyba nie trzeba przedstawiać. Victoria potrzebuje 1,8 mln zł na operację nóżek w USA i my wspieramy ją jak potrafimy. Państwa hojność przyczyni się do spełnienia marzeń Victorii i jej rodziny. Każda złotówka się liczy.