Kiermasz Świąteczny

08:30

Kiedy

06.04 - 06.04.2017
godz.: 08:30

Gdzie

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki
ul. Wały Chrobrego 4
Szczecin

Kategorie


Wyroby świąteczne prezentowane na kiermaszu wykonane są wyłącznie techniką rękodzielniczą przez podopiecznych działających w instytucjach i stowarzyszeniach ze Szczecina i terenu województwa zachodniopomorskiego w ramach terapii zajęciowych. Możliwość wzięcia udziału w kiermaszu, zaprezentowania i sprzedaży swoich prac to forma wsparcia ich integracji ze społeczeństwem.

W tym roku do kiermaszu dołączy także stoisko zorganizowane przez pracowników urzędu – będzie można kupić m.in. świąteczne ciasta, pasztety i inne wyroby przygotowane własnoręcznie przez urzędników. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży z tego stoiska trafi do dwóch ciężko chorych pracowników ZUW.

– Chcielibyśmy wspomóc naszych pracowników w ciężkiej walce z poważnymi chorobami i zebrać choć część środków, które są niezbędne do tego, by mogli kontynuować kosztowne leczenie – mówi dyrektor generalna urzędu Anna Kołek.

Zapraszamy do udziału w kiermaszu – doświadczenie podpowiada nam, że ze względu na dużą ilość zainteresowanych i chętnych do zakupów świątecznych wyrobów warto się pospieszyć.

Źródło: Urząd Wojewódzki w Szczecinie