Kiedy kota nie ma…

17:00

Kiedy

27.04 - 27.04.2018
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: od 85 zł
Kup bilet

Gdzie

Wałeckie Centrum Kultury
Plac Zesłańców Sybiru 3
Wałcz

Kategorie


Kiedy kota nie ma...

Najlepszy hit komediowy.

„Kiedy kota nie ma…” – to myszy harcują…. Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna przewidywalna rzecz tego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

„Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok….” – fragment recenzji krytyka teatralnego.

Źródło: Organizator

Kup bilet