Katarzyna Groniec „Ach”

19:00

Kiedy

27.10 - 27.10.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: od 30 zł
Kup bilet

Gdzie

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
ul. Solna 1
Kołobrzeg

Katarzyna Groniec „Ach"

Katarzyna Groniec „Ach”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Katarzyny Groniec „Ach!”.

 

Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji gdyby nie był parafrazą T.S.Eliota. „Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień” pisał poeta w  „Ziemi Jałowej”. To prawda. Niezłe też bywają te poprzedzające kwiecień… ale co z tego? W końcu i tak nadchodzi wiosna.

 

„Ach!”, bo taki jest tytuł nowego albumu, opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie, ziemi obiecanej do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem co jakiś czas kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.

 

Wydawcą płyty jest Warner Music Poland, producentem Marcin Bors. Teksty na płytę w większości napisała Katarzyna Groniec, oprócz trzech, których autorką jest Barbara Wrońska. Muzykę skomponowali – Marcin Macuk (Hey), Barbara Wrońska i Katarzyna Groniec. Opiekę Artystyczną projektu objął Cezary Studniak- Dyrektor Artystyczny Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wizualizacje – Hero Team. Stylizacja – Vasina Studio. Obrazy – Paulina Korbaczyńska. W wersji koncertowej będzie można usłyszeć również kilka piosenek z debiutanckiej płyty Katarzyny Groniec pt. „Mężczyźni” (2000 r.) wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet