Kamil Bednarek – „Miedwiańskie Lato” 2018

20:00
przegląd weekendu

Kiedy

17.08 - 17.08.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 50, 60, 70 zł

Gdzie

Amfiteatr Morzyczyn
Szczecińska 10 a
Morzyczyn

Kamil Bednarek – „Miedwiańskie Lato” 2018

Cykl imprez „Miedwiańskie Lato” 2018 to nieustanie od 2007 roku jedne z najważniejszych form kultury i rozrywki dla wszystkich mieszkańców gminy Kobylanka, Stargardu, Szczecina, okolic oraz turystów przybyłych z całej Polski i zagranicy nad Jezioro Miedwie. W tym roku zaplanowane jest kilkanaście wydarzeń, około 120 godzin występów artystycznych w malowniczym plenerze, jakim jest bez wątpienia amfiteatr na jeziorze Miedwie. W tym roku Morzyczyn odwiedzą takie gwiazdy jak O.S.T.R., Guzior, Kartky, kabaret SMILE, kabaret Pod Wyrwigroszem, kabaret Weśrzesz, GROMEE, Ola Ciupa, Dj Kuba & Neitan, Sławomir, Kamil Bednarek, zespół KOMBI oraz wielu innych wykonawców z Polski i zagranicy.

Zespół, który wystąpi w sierpniu w Morzyczynie, zdobył szeroką popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent” i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka – wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny.

W 2011 StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel „Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego.

Źródło: Organizator

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl