Kalinowe niebo – ODWOŁANE

20:30

Kiedy

25.08 - 25.08.2017
godz.: 20:30

Bilety

Bilet: 70zł
Kup bilet

Gdzie

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Korsarzy 34
Szczecin

Kalinowe niebo - ODWOŁANE

Kalinowe niebo – piosenki Kaliny Jędrusik – wydarzenie odwołane

Zapraszamy na niepowtarzalną muzyczną podróż przez życie fascynującej Kaliny Jędrusik!
Katarzyna Figura, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Katarzyna Mirowska, Paulina Przybysz, Jan Młynarski, Sambor Dudziński i wielu innych znakomitych artystów weźmie udział w wyjątkowym koncercie „Kalinowe Niebo’, który obędzie się 25 sierpnia na szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich.
Nowe aranżacje największych przebojów Kaliny Jędrusik w wykonaniu zespołu Krzysztofa Niedźwieckiego, znakomita scenografia i stroje Mateusza Stępniaka, specjalnie przygotowane materiały video i choreografia tańca. Dla tych, którzy znają i kochają Kalinę, widowisko będzie okazją do przypomnienia sobie tej wyjątkowej postaci i spojrzenia na nią z nowych, zaskakujących perspektyw. Ci, dla których będzie to pierwszy kontakt z „polską Marylin Monroe’, na pewno nabiorą ochoty na głębsze jej poznanie.
Fragment recenzji premierowego koncertu, który odbył się 28.05 w Częstochowie:
‚Kalinowe niebo’ bez cienia kompleksów mogłoby stanowić materiał prezentowany w telewizji – ani repertuarowo, ani pod względem doboru wykonawców nie ustępuje bowiem tamtejszym, hucznym koncertom okolicznościowym’.
Koncert powstał we współpracy z Miastem Częstochowa i Ośrodkiem Promocji Kultury Gaude Mater. Kalina Jędrusik pierwsze lata swojego życia spędziła w tym mieście, dlatego też w kilku miejscach koncert do tego ważnego w jej życiu etapu nawiązuje.
Premierowy koncert zachwycił publiczność. Obecna na nim rodzina Kaliny ze wzruszeniem podkreślała, że był to koncert, który w piękny, wzruszający, ale też odważny i dowcipny sposób przedstawiał znakomitą aktorkę i wrażliwego człowieka.
Koncert pt. „Kalinowe Niebo’ przeniesie nas w niezwykły świat tej nietuzinkowej postaci. Spróbujemy pokazać jej wielowymiarowość, wrażliwość i ogromny talent, zarówno aktorski jak i muzyczny. Zastosujemy wiele różnych środków wyrazu – od scenografii, przez nowe aranżacje utworów, fragmenty filmów z jej udziałem aż po sam wygląd i charakter wykonawców.

Kup bilet