Kabaret Neo-Nówka – ODWOŁANY

20:00

Kiedy

09.06 - 09.06.2017
godz.: 20:00

Gdzie

Amfiteatr
ul. Chopina 30
Świnoujście

Kabaret Neo-Nówka - ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że decyzją organizatora – Agencji Artystycznej Joanna – planowany na 9 czerwca występ kabaretu Neo-Nówka został odwołany! Wszystkich którzy zdążyli już nabyć bilety na to wydarzenie, prosimy o zwrot wejściówek w miejscu ich zakupu.

‚Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,
Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: ‚Każdy jest Kazikiem swego losu”.
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Kup bilet