Jule Werner Band

21:00

Kiedy

27.01 - 27.01.2017
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu / 20 zł studenci

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Show składający się z utworów niezapomnianych artystów: Jimi Hendrix, Janis Joplin, Brian Jones, Jim Morrison, Kurt Cobain, Amy Winehouse.

Wiele tajemnic i niezwykłych zbiegów okoliczności jest związane z Clubem 27 – grupą muzyków, którzy odeszli z tego świata w młodym wieku 27 lat. Jednak to nie przyczyna śmierci łączy rockowych herosów jak Brian Jones, wspaniałych artystów i innowatorów jak Jimi Hendrix i Jim Morrison, ikonę epoki Janis Joplin, idola młodych Kurta Cobaina i legendę soulu Amy Winehouse.

Jule Werner i jej zespół zabierają publiczność na wycieczkę po Clubie 27. W trakcie usłyszeć można soulowe klasyki i zapomniane piosenki rockowe przedstawione w nowym muzycznym wydaniu. Celem piosenkarki nie jest kopiować kultowe klasyki, lecz składać hołd artystom – czasem głośno, a czasem delikatnie.

Jule Werner & zespół są sprawdzeni w boju i wiedzą jak zachwycić swoją publiczność w trakcie każdego koncertu dzięki widocznej radości z jaką grają i swojemu autentycznemu, dynamicznemu, żywemu brzmieniu.