Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód – Rosyjski Klasyczny Balet

19:00

Kiedy

04.02 - 04.02.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 90-170 zł
Kup bilet

Gdzie

Netto Arena
Władysława Szafera 3/5/7
Szczecin

Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód - Rosyjski Klasyczny Balet

Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód – Rosyjski Klasyczny Balet

Rosyjski balet klasyczny (Classical Russian Ballet) pod kierownictwem Hasana Usmanova z udziałem solistów Teatru Wielkiego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg).

Światowa premiera. Po raz pierwszy: scena i lód!

„Jezioro łabędzie. Klasyka i Lód.”

Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu wykorzystana zostanie tradycyjna scena baletowa i lód, na których wystąpi rosyjski balet klasyczny pod kierownictwem Hasana Usmanova! Widowisko w wykonaniu najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji. Już teraz możecie Państwo zobaczyć zestawienie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie! I choć połączenie tak odmiennych dziedzin wydawałoby się niemożliwe, współczesny teatr wciąż ewoluuje, odkrywając przed widzami nowe, niezbadane dotychczas zakątki!

„Jezioro łabędzie” i „Dziadek do orzechów” – dwa potężne dzieła, które poza postacią Piotra Czajkowskiego łączy bezlitosna walka dobra ze złem oraz pewność, że dobro zwycięży, a miłość i sprawiedliwość na pewno zapanuje!

Fantazyjna scenografia, efektowne kostiumy, doskonała gra aktorska oraz umiejętności taneczne na światowym poziomie w połączeniu z nowatorskimi elementami Hassana Usmanowa to gwarancja emocji, które trudno opisać słowami – trzeba je po prostu przeżyć! To spektakl dla całej rodziny i kwintesencja tego, co najlepsze w rosyjskiej kulturze ostatniego stulecia.

Wraz z bohaterami, zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż do bajkowego świata legend i niekończącej się wyobraźni.

Balet odbywa się w dwóch aktach.
Czas trwania : 2 godziny 20 minut z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Kierownik: Hasan Usmanov

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator

Kup bilet